на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики NMD_R1 W
adidas Патики NMD_R1 W
adidas Патики NMD_R1 W
adidas Патики NMD_R1 W
adidas Патики NMD_R1 W
adidas Патики NMD_R1 W
adidas Патики NMD_R1 W
adidas Патики NMD_R1 W
adidas Патики NMD_R1 W
adidas Патики NMD_R1 W
adidas

adidas Патики NMD_R1 W

код на производ: GZ8014
8.588 MKD
8.588 MKD
5.153 MKD
Заштеда: 3.435 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
  44 2/3
 • 45 1/3
  45 1/3
 • 46
  46
 • 46 2/3
  46 2/3
 • 47 1/3
  47 1/3
 • 48
  48
 • 35 1/2
  35 1/2
 • 36
  36
 • 36 2/3
  36 2/3
 • 37 1/3
  37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
  39 1/3
 • 40
  40
 • 40 2/3
  40 2/3
 • 41 1/3
  41 1/3
 • 42
  42
 • 42 2/3
  42 2/3
 • 43 1/3
  43 1/3
 • 44
  44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas NOMAD_R1 се женски патики со впечатлив изглед. Совршенството е недостижно. Наместо тоа, одбери интересно, специфично  и автентично. Со својата елегантна силуета инспирирана од богатото наследство, овие adidas патики се комбинација од спортското тркачко наследство и свежиот, урбан стил. Плетненото горниште се потпира на средниот Boost ѓон кој ја враќа енергијата, а има и гумен ѓон што добро се прилепува на површина. Доволно интересно? Покрај тоа, овој производ е направен од рециклирани материјали како дел од амбицијата на adidas да го намали пластичниот отпад. 20% од деловите што се користат за горниот дел се направени од минимум 50% рециклирана содржина.

Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Горен дел од платно
 • Текстилна постава
 • Boost среден ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: Бела
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер HJ7861
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.652 MKD
Заштеда 30%
3.788 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер HK5055
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.422 MKD
Заштеда 30%
4.888 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер HN5899
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.190 MKD
Заштеда 20%
3.988 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер HK9653
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.270 MKD
Заштеда 20%
4.088 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер HM1695
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики HQ6912
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.990 MKD
Заштеда 20%
7.488 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-