на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики NMD_R1 W
Патики NMD_R1 W
Патики NMD_R1 W
Патики NMD_R1 W
Патики NMD_R1 W
Патики NMD_R1 W
Патики NMD_R1 W
Патики NMD_R1 W
Патики NMD_R1 W
Патики NMD_R1 W

Патики NMD_R1 W

код на производ: GZ8013
Šifra proizvođača: LTN77
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Елегантна силуета заснована на архивски дизајни. Овие adidas NMD_R1 патики го спојуваат спортското наследство на трчањето со свеж стил, подготвен за градот. Растегливиот плетен горен дел и средниот ѓон Boost кој враќа енергија, како и гумениот надворешен ѓон ви овозможуваат истовремено, совршен изглед и оптимална удобност. Овој производ е направен со рециклирана содржина како дел од амбицијата на adidas да се стави крај на пластичниот отпад. 20% од парчињата што се користат за изработка на горниот дел се направени со минимум 50% рециклирана содржина.

Спецификации:

  • Плетен горен дел
  • Boost средниот ѓон
  • Гумен надворешен ѓон
  • Боја на производот: Бела
  • Код на производ: GZ8013

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер FB8338-328
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер FB7998-672
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-200
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9619-001
12.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 553558-161
8.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-001
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики CT3839-110
6.890 MKD
големина
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV3981-100
7.490 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y