на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики CONTINENTAL 80 STRIPES J
adidas Патики CONTINENTAL 80 STRIPES J
adidas Патики CONTINENTAL 80 STRIPES J
adidas Патики CONTINENTAL 80 STRIPES J
adidas Патики CONTINENTAL 80 STRIPES J
adidas Патики CONTINENTAL 80 STRIPES J
adidas Патики CONTINENTAL 80 STRIPES J
adidas Патики CONTINENTAL 80 STRIPES J
adidas Патики CONTINENTAL 80 STRIPES J
adidas Патики CONTINENTAL 80 STRIPES J
adidas

adidas Патики CONTINENTAL 80 STRIPES J

код на производ: GZ3255
3.988 MKD
3.988 MKD
2.792 MKD
Заштеда: 1.196 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36
  • 38
  • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas CONTINENTAL 80 STRIPES J се кожни детски патики инспирирани од 80-тите години.

Vintage изгледот дава кул дизајн.

Меката влошка EVA обезбедува вистинска удобност на секој чекор.

Децата ќе уживаат во овие патики.

adidas гарантира најдобар можен квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

  • Горен дел: вистинска кожа, текстил
  • Гумен ѓон
  • Прикажана боја: Бела
  • Код на производ: GZ3255
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер GN8451
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.952 MKD
Заштеда 30%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Дуксер HF7578
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
Заштеда 30%
3.688 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Дуксер H22639
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.952 MKD
Заштеда 30%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики HQ8754
4.688 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики GY6629
2.070 MKD
Заштеда 20%
2.588 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики GW4066
4.790 MKD
Заштеда 20%
5.988 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-