на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики SUPERSTAR OT TECH
adidas Патики SUPERSTAR OT TECH
adidas Патики SUPERSTAR OT TECH
adidas Патики SUPERSTAR OT TECH
adidas Патики SUPERSTAR OT TECH
adidas Патики SUPERSTAR OT TECH
adidas Патики SUPERSTAR OT TECH
adidas Патики SUPERSTAR OT TECH
adidas Патики SUPERSTAR OT TECH
adidas Патики SUPERSTAR OT TECH
adidas

adidas Патики SUPERSTAR OT TECH

код на производ: GV7573
Prosečna ocena:
7.388 MKD
7.388 MKD
4.433 MKD
Заштеда: 2.955 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
  44 2/3
 • 45 1/3
 • 46
  46
 • 46 2/3
  46 2/3
 • 47 1/3
  47 1/3
 • 48
  48
 • 48 2/3
  48 2/3
 • 49 1/3
  49 1/3
 • 50
  50
 • 50 2/3
  50 2/3
 • 51 1/3
  51 1/3
 • 39 1/3
  39 1/3
 • 40
  40
 • 40 2/3
  40 2/3
 • 41 1/3
  41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
  44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Зачекорете во иднината на кошаркарскиот стил во adidas Superstar OT Tech машките патики.

Првично се дизајниран за спорт, меѓутоа удобни се насекаде. Комбинирајќи елементи од минатото со модерни детали, овие adidas патики го доведуваат во прашање кошаркарскиот стил на денешницата.

Совршените пропорции и синтетичкиот горен дел создаваат свежа, впечатлива силуета.

Преземајќи го добро познатиот дизајн на модерните кошаркарски патики и мешајќи го со техничкото мрежесто јазиче и назабените детали, adidas создаде машки патики Superstar OT Tech за модерното време.

Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Синтетички горен дел
 • Мрежесто јазиче
 • Текстилна постава
 • Гумен ѓон
 • Боја: Бела
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

 • Goran Krusarovski
  Goran Krusarovski

  15.12.2022. 14:35

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DT7964
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.213 MKD
Заштеда 40%
3.688 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер H37732
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.144 MKD
Заштеда 50%
4.288 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер HZ4155
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.982 MKD
Заштеда 30%
5.688 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики GY0027
6.470 MKD
Заштеда 20%
8.088 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GY0026
6.470 MKD
Заштеда 20%
8.088 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FZ5742
6.950 MKD
Заштеда 20%
8.688 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GY0025
6.470 MKD
Заштеда 20%
8.088 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики HP2856
5.990 MKD
Заштеда 20%
7.488 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики HQ2210
5.990 MKD
Заштеда 20%
7.488 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-