на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики Stan Smith
adidas Патики Stan Smith
adidas Патики Stan Smith
adidas Патики Stan Smith
adidas Патики Stan Smith
adidas Патики Stan Smith
adidas Патики Stan Smith
adidas Патики Stan Smith
adidas Патики Stan Smith
adidas Патики Stan Smith
adidas

adidas Патики Stan Smith

код на производ: GZ7058
6.188 MKD
6.188 MKD
4.332 MKD
Заштеда: 1.856 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37 1/3
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 41 1/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas STAN SMITH се женски ниски патики кои одат буквално со се. Размислувате што да облечете за да го изразите вашето расположение? Дали се чувствувате спортски, опуштено, шик или софистицирано? Слободно престанете да си ја удирате главата. Култните STAN SMITH патики го решија овој проблем пред неколку децении. Можете да ги комбинирате овие патики со што сакате и да ги носите каде и да одите. Елегантни и едноставни, лесни за облекување и соблекување. Дополнително, оваа верзија е направена од рециклирани материјали за да се чувствувате убаво додека уживате во нив. Овој производ е направен од Primegreen, серија рециклирани материјали со високи перформанси. 50% од горната содржина е рециклирана.За нивното производство не е употребен нов полиестер.
Спецификација:

 • Женски патики - lifestyle
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Синтетички горен дел направен од минимум 50% рециклирана содржина
 • Гумен ѓон
 • Primegreen
 • Боја: Бела

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DV0858
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.995 MKD
  Заштеда 60%
  4.988 MKD
  големина
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер GC6849
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.393 MKD
  Заштеда 40%
  3.988 MKD
  големина
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7404
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер GD2374
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.453 MKD
  Заштеда 40%
  4.088 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H22866
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.422 MKD
  Заштеда 30%
  4.888 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HF7477
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.372 MKD
  Заштеда 30%
  3.388 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ4391
  6.950 MKD
  Заштеда 20%
  8.688 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GY6989
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-