на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики Crater Impact
NIKE Патики Crater Impact
NIKE Патики Crater Impact
NIKE Патики Crater Impact
NIKE Патики Crater Impact
NIKE Патики Crater Impact
NIKE Патики Crater Impact
NIKE Патики Crater Impact
NIKE Патики Crater Impact
NIKE Патики Crater Impact
NIKE

NIKE Патики Crater Impact

код на производ: DB3553-001
3.790 MKD
3.790 MKD
3.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 27
 • 19.5
 • 21
 • 22
 • 23.5
 • 25
 • 26
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Crater Impact се детски патики со лесен и интересен дизајн што ќе се вклопат во секој вид на облека. Crater пената е револуционерна во удобноста, изработена е од рециклирани материјали кои не ја намалуваат флексибилноста и удобната потпора за детските стапала. Горниот дел е издржлив и лесно се прилагодува на секое движење, а направен е од рециклирани влакна. Гумата на ѓонот се состои од 15% Nike Grind материјал добиен од фабрички отпад собран за време на производствениот процес.
Спецификација:

 • Детски патики за мали деца – lifestyle
 • Плиток профил / врзување
 • Горен дел од рециклиран материјал
 • Рециклирана Nike Grind гума
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За бебе

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики FB8035-001
  9.190 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DJ5180-100
  7.190 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DA3199-001
  9.190 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики BQ5485-700
  7.490 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DX3093-001
  7.413 MKD
  Заштеда 30%
  10.590 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y