на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики Air Max 96 II
NIKE Патики Air Max 96 II
NIKE Патики Air Max 96 II
NIKE Патики Air Max 96 II
NIKE Патики Air Max 96 II
NIKE Патики Air Max 96 II
NIKE Патики Air Max 96 II
NIKE Патики Air Max 96 II
NIKE

NIKE Патики Air Max 96 II

код на производ: DA8730-100
11.590 MKD
11.590 MKD
8.113 MKD
Заштеда: 3.477 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 38
  • 38.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Запознајте ги женските патики Nike Air Max 96 II, оригиналната верзија на моделот што ги освои љубителите на sneaker културата низ целиот свет.

За прв пат во сите овие години, Air Max 96 се враќа на сцената со римејк што ќе го обожавате.

Познатата естетика, благодарение на познатиот дизајнер Сергио Лоренцо, носи класична силуета од 90-тите години со ретро бои.

Nike Air перничињата на петицата и прстите и поставата околу глуждот обезбедуваат исклучителна удобност.

Споените и зашиени делови од горниот дел гарантираат издржливост и долготрајност на патиките.

Спецификации:

  • Женски патики - lifestyle
  • Горен дел: кожа, текстил, синтетика
  • Воздушна единица Nike Air
  • Гумен ѓон
  • Код на производ: DA8730-100
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DZ4612-638
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.632 MKD
Заштеда 20%
5.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер AR2270-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.716 MKD
Заштеда 60%
4.290 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
K2XL
KL
KM
KS
KXL
KXS
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер BV3455-063
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.014 MKD
Заштеда 40%
6.690 MKD
големина
2XL
3XL
4XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ4603-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ4458-277
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CW4298-010
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.290 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи