на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Force 1
NIKE Патики Force 1
NIKE Патики Force 1
NIKE Патики Force 1
NIKE Патики Force 1
NIKE Патики Force 1
NIKE Патики Force 1
NIKE Патики Force 1
NIKE

NIKE Патики Force 1

код на производ: CZ1685-103
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Force 1 се детски патики за рекреација кои остануваат верни на класичниот AF1 стил. Овие легендарни патики за мали деца претставуваат модерна верзија на оригиналот, дизајнирана за удобност и издржлива поддршка на стапалата. Пенестиот среден ѓон во комбинација со класичната Air-Sole единица обезбедува супериорна удобност при секој чекор. Комбинацијата на природната и синтетичката кожа со перфорирани детали на предната страна го прави горниот да биде издржлив и овозможува оптимален проток на воздух, а детските стапала ги остава слободни при движење. Гумениот ѓон совршено се прилепува на површините.

 Спецификација:

• Детски патики за мали деца - lifestyle

• Горен дел: кожа, синтетика

• Среден ѓон од мека пена

• Air-Sole  воздушна единица

• Гумен ѓон

карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст Мали деца

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер 85B781-023
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.813 MKD
Заштеда 35%
2.790 MKD
големина
4
5
6

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9035-002
6.890 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0367-001
6.890 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9035-001
6.890 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM3386-100
5.190 MKD
големина
1.5Y
11C
12.5
12C
13C
1Y
2.5Y
3Y