на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики ZX 2K BOOST 2.0 J
adidas Патики ZX 2K BOOST 2.0 J
adidas Патики ZX 2K BOOST 2.0 J
adidas Патики ZX 2K BOOST 2.0 J
adidas Патики ZX 2K BOOST 2.0 J
adidas Патики ZX 2K BOOST 2.0 J
adidas Патики ZX 2K BOOST 2.0 J
adidas Патики ZX 2K BOOST 2.0 J
adidas Патики ZX 2K BOOST 2.0 J
adidas Патики ZX 2K BOOST 2.0 J
adidas

adidas Патики ZX 2K BOOST 2.0 J

код на производ: GZ7501
Prosečna ocena:
6.788 MKD
6.788 MKD
4.073 MKD
Заштеда: 2.715 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
  33
 • 33.5
  33.5
 • 28.5
  28.5
 • 28
  28
 • 29.5
  29.5
 • 29
  29
 • 31
  31
 • 30.5
  30.5
 • 31.5
  31.5
 • 31.5
  31.5
 • 34
  34
 • 35
  35
 • 35.5
  35.5
 • 36
  36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Со adidas ZX 2K BOOST 2.0 влезете во ден полн со удобност. Во 80-те, патиките ZX претставуваа техничка иновација и напреден дух. Тие кренаа сериозна прашина кога се пробија на продажната сцена во осумдесеттите години. Овие патики за деца носат наследство со елегантен TPU дизајн. Облечете ги и зачекорете лесно. Благодарение на меките перничиња, ќе ви бидат совршено удобни.

Спецификација:

 • Детски патики
 • Текстилен горен дел
 • Врзување
 • Текстилна постава
 • BOOST среден ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: темно-сина
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст За тинејџери
Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

 • Jasmina
  Jasmina

  16.04.2023. 17:30

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики ID4281
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.750 MKD
Заштеда 20%
4.688 MKD
големина
1
1-
10-K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Патики HQ6845
4.390 MKD
Заштеда 20%
5.488 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики HQ4364
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.670 MKD
Заштеда 20%
4.588 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-