на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas

adidas Патики FORUM LOW

код на производ: FY7755
Šifra proizvođača: KYQ84
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas FORUM LOW машките патики имаат дизајн инспириран од познатите модели од 80-тите години.

Горниот дел е изработен од квалитетна синтетичка кожа, што совршено ќе го заштити стапалото, додека перфорациите ќе овозможат проток на воздух.

Овие машки патики се совршени за секојдневно носење.

Спецификации:

• Машки патики

• Врзување и велкро лепенка

• Горен дел од синтетичка кожа

• Ѓон од синтетичка кожа

• Боја: бела

• Код на производ: FY7755

карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер IA4785
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.516 MKD
Заштеда 25%
4.688 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер H06710
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.929 MKD
Заштеда 55%
4.288 MKD
големина
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер IA4883
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.066 MKD
Заштеда 25%
4.088 MKD
големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IE2304
6.789 MKD
Заштеда 15%
7.988 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IG7521
6.870 MKD
Заштеда 20%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики HQ2167
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
6.150 MKD
Заштеда 20%
7.688 MKD
големина
10
11
11-
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики ID8073
6.870 MKD
Заштеда 20%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FZ6327
5.350 MKD
Заштеда 20%
6.688 MKD
големина
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5