на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE

NIKE Патики Waffle One

код на производ: DC2533-101
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Waffle ONE SUMMIT се женски патики кои нудат врвен комфор за секојдневно носење.

Инспирирани се од моделите на патики кои го носат духот од минатото и го продолжија ретро ритамот во новото издание.

Флексибилниот горен дел од велур дава old-school изглед, додека деталите од мрежа овозможуваат проток на воздух.

Средниот ѓон е исполнет со мека Waffle пена за да ви обезбеди удобност и амортизација на секој чекор.

Гумениот ѓон со посебна текстура овозможува прилагодување на разни површини, додека засилувањето на петицата обезбедува стабилност.

Уживајте во чувството на удобност што го даваат овие женски патики.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

  • Плиток профил / врзување
  • Горен дел: мрежа со велур
  • Засилување на петицата
  • Среден ѓон исполнет со Waffle пена
  • Гумен ѓон
  •  Код на производ: DC2533-101
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер CW4298-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.217 MKD
Заштеда 25%
8.290 MKD
големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Дуксер FB8338-328
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер CW4298-010
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.217 MKD
Заштеда 25%
8.290 MKD
големина
M
Sačuvano u omiljne
Дуксер FN4488-337
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.152 MKD
Заштеда 20%
5.190 MKD
големина
L
M
S
XL
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DX9176-106
6.890 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0951-100
8.090 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5