на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE

NIKE Патики Waffle One

код на производ: DC2533-001
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Waffle One женските патики за трчање се комбинација од ретро и модерни детали. Мрежестиот горен дел обезбедува оптимален проток на воздух. Подигнатиот ѓон ќе ви овозможи поголема удобност при секој чекор. Двојниот среден ѓон ја задржува својата класична форма, но е надограден со нови влошки од пена за супериорна удобност. TPU  зајакнувањето на петицата создава динамичен изглед, давајќи ви уште поголема поддршка кога ви е најпотребна.

Спецификација:

• Мрежест врв

• Гумен ѓон

• Двоен среден ѓон

• TPU засилување на петицата

карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DR4973-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.868 MKD
Заштеда 35%
7.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ5860-615
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.592 MKD
Заштеда 20%
4.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер FB8338-328
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер CW4298-010
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.218 MKD
Заштеда 25%
8.290 MKD
големина
M
Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ4599-576
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.193 MKD
Заштеда 25%
5.590 MKD
големина
L
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DX9176-106
6.890 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0951-100
8.090 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DD1869-113
8.790 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB7960-001
9.490 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9