на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Presto Bg Fut
NIKE Патики Presto Bg Fut
NIKE Патики Presto Bg Fut
NIKE Патики Presto Bg Fut
NIKE Патики Presto Bg Fut
NIKE Патики Presto Bg Fut
NIKE Патики Presto Bg Fut
NIKE Патики Presto Bg Fut
NIKE

NIKE Патики Presto Bg Fut

код на производ: DJ5152-001
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike PRESTO BG FUT се детски патики за кои удобноста е императив. Дизајнирани за удобност, овие разновидни патики се дизајнирани за акција, авантура и сè помеѓу нив. Горниот дел е изработен од текстилен материјал кој овозможува лесно чувство, флексибилност и прозрачност. Единицата за воздух под петицата придонесува за удобност, а флексибилниот гумен ѓон овозможува природно виткање на стапалото. Облечете ги Nike PRESTO BG FUT детските патики и создадете свој ден.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Swoosh
 • Горен дел: мрежест материјал
 • Зајакнување на прстите
 • TPU среден ѓон
 • Гумен ѓон
 • Код на производ: DJ5152-001

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU9223-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.417 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер BV3699-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.699 MKD
  Заштеда 45%
  3.090 MKD
  големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 95B297-GEH
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.943 MKD
  Заштеда 35%
  2.990 MKD
  големина
  M
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-002
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-001
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y