на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE

NIKE Патики Waffle One

код на производ: DC0480-001
4.490 MKD
4.490 MKD
2.694 MKD
Заштеда: 1.796 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 28
 • 12.5
  12.5
 • 29.5
 • 35
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Waffle ONE BP се детски патики кои нудат врвен комфор за секојдневно носење.

Инспирирани се од моделите на патики кои го носат духот од минатото и го продолжија ретро ритамот во новото издание.

Флексибилниот горен дел од велур дава old-school изглед, додека деталите од мрежа овозможуваат проток на воздух.

Средниот ѓон е исполнет со мека Waffle пена за да ви обезбеди удобност и амортизација на секој чекор.

Гумениот ѓон со посебна текстура овозможува прилагодување на разни површини, додека засилувањето на петицата обезбедува стабилност.

Уживајте во чувството на удобност што го даваат овие детски патики.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Плиток профил / врзување
 • Горен дел: мрежа со велур
 • Засилување на петицата
 • Среден ѓон исполнет со Waffle пена
 •  Гумен ѓон
 •  Код на производ: DC0480-001
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст Мали деца

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер 86I159-U10
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
големина
1
10
11
12
14
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
6X
7
8
8-
9
9-
OSFA

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики FB8035-001
9.190 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики DJ5180-100
7.190 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики DA3199-001
9.190 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5485-700
7.490 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики DX3093-001
7.413 MKD
Заштеда 30%
10.590 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y