на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR
CONVERSE

CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR

код на производ: 7J233C
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За момчиња
Бренд CONVERSE
Возраст За бебе