на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

VANS Патики UA ERA
VANS Патики UA ERA
VANS Патики UA ERA
VANS Патики UA ERA
VANS Патики UA ERA
VANS Патики UA ERA
VANS Патики UA ERA
VANS Патики UA ERA
VANS Патики UA ERA
VANS Патики UA ERA
VANS

VANS Патики UA ERA

код на производ: V4F13VD
4.590 MKD
4.590 MKD
2.524 MKD
Заштеда: 2.066 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 38.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд VANS
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A7Q5EZBF
4.823 MKD
Заштеда 30%
6.890 MKD
големина
36.5
37
38
38.5
39
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0009QCB5P
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
4.472 MKD
Заштеда 20%
5.590 MKD
големина
36.5
37
38
38.5
39
40
40.5
41
42
42.5
44
44.5
45
46
47