на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики OZWEEGO TECH J EL
Патики OZWEEGO TECH J EL
Патики OZWEEGO TECH J EL
Патики OZWEEGO TECH J EL

Патики OZWEEGO TECH J EL

код на производ: FY2581
Šifra proizvođača: LEI01
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Овие патики се издвојуваат со смелиот дизајнот кој привлекува на прв поглед.

Овие патики ги имаат сите оригинални детали на моделот Owzeego 3 од '98 - системот за врзување, симетричната линија на средниот ѓон и транспарентната најлон лента.

Иновативна насочена поддршка во предниот и задниот дел на стапалото го прави вашето движење исклучително удобно.

Технологијата Adiprene е поставена на петицата за врвна поддршка при секакви влијанија.

Adiprene + технологијата на прстите го апсорбира влијанието и ви овозможува непречено и лесно движење.

Бидете посебни, бидете свои!

Спецификации:

  • Класично врзување
  • Горен дел: мрежа со слоеви од велур и TPU
  • Adiprene + технологија
  • Централниот дел на ѓонот е изработен од пена EVA
  • Гумен ѓон
  • Боја: Сина, Бела, Жолта
  • Шифра на артикл: FY2581

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер JCSA222023-237
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.023 MKD
Заштеда 35%
6.190 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер FB7290-619
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-200
9.752 MKD
Заштеда 20%
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-001
10.362 MKD
Заштеда 15%
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5