на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики OZWEEGO TECH J EL
adidas Патики OZWEEGO TECH J EL
adidas Патики OZWEEGO TECH J EL
adidas Патики OZWEEGO TECH J EL
adidas

adidas Патики OZWEEGO TECH J EL

код на производ: FY2581
5.588 MKD
5.588 MKD
3.353 MKD
Заштеда: 2.235 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
  33
 • 33.5
  33.5
 • 28.5
  28.5
 • 28
  28
 • 29.5
  29.5
 • 29
  29
 • 31
  31
 • 30.5
  30.5
 • 31.5
  31.5
 • 31.5
  31.5
 • 34
  34
 • 35
  35
 • 35.5
  35.5
 • 36
  36
 • 36 2/3
 • 37 13
 • 38
  38
 • 38 2/3
  38 2/3
 • 39 1/3
  39 1/3
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Овие патики се издвојуваат со смелиот дизајнот кој привлекува на прв поглед.

Овие патики ги имаат сите оригинални детали на моделот Owzeego 3 од '98 - системот за врзување, симетричната линија на средниот ѓон и транспарентната најлон лента.

Иновативна насочена поддршка во предниот и задниот дел на стапалото го прави вашето движење исклучително удобно.

Технологијата Adiprene е поставена на петицата за врвна поддршка при секакви влијанија.

Adiprene + технологијата на прстите го апсорбира влијанието и ви овозможува непречено и лесно движење.

Бидете посебни, бидете свои!

Спецификации:

 • Класично врзување
 • Горен дел: мрежа со слоеви од велур и TPU
 • Adiprene + технологија
 • Централниот дел на ѓонот е изработен од пена EVA
 • Гумен ѓон
 • Боја: Сина, Бела, Жолта
 • Шифра на артикл: FY2581
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За девојчиња
Бренд adidas
Возраст За тинејџери
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики EF5399
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
adidas SUPERSTAR J се патики за деца од Superstar колекцијата. Легендарниот adidas моде...
3.750 MKD
Заштеда 20%
4.688 MKD
големина
10
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-