на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok

Reebok Патики Classic Legacy

код на производ: FZ2905
6.190 MKD
6.190 MKD
3.714 MKD
Заштеда: 2.476 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 13
  13
 • 3.5
  3.5
 • 4
  4
 • 4.5
  4.5
 • 35
  35
 • 35.5
  35.5
 • 36
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Reebok Classic LEGACY се женски lifestyle патики кои го оживуваат стилот на патиките за трчање од 70-тите години.

Овој модел Classic Legacy за дизајнот влече инспирација од old school патиките.

3D дизајнот им дава интересен изглед кој не се заборава.

Горниот дел е од велур и текстил за дополнителна текстура и квалитет на дизајнот.

Спецификации:

 • Lifestyle женски патики
 • Плиток модел
 • Врзување
 • Горен дел: текстил, велур и синтетика
 • Обложување со текстил
 • Гумен ѓон
 • Боја: сина, бела
 • Шифра на артикл: FZ2905
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики GY0957
3.843 MKD
Заштеда 30%
5.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики G55284
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.714 MKD
Заштеда 40%
6.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
3.294 MKD
Заштеда 40%
5.490 MKD
големина
35
36
36,5
37
37,5
38
38,5
39
40
40,5
41
42
42,5
43
44
44,5
45
45,5
46
47
Sačuvano u omiljne
3.294 MKD
Заштеда 40%
5.490 MKD
големина
35
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
40
40,5
41
42
42,5
43
44
Sačuvano u omiljne
Патики 28413
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
големина
35
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
40
40,5
41
42
42,5
43
44