на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики AIR MAX WARP FLYKNIT
NIKE Патики AIR MAX WARP FLYKNIT
NIKE Патики AIR MAX WARP FLYKNIT
NIKE Патики AIR MAX WARP FLYKNIT
NIKE Патики AIR MAX WARP FLYKNIT
NIKE Патики AIR MAX WARP FLYKNIT
NIKE Патики AIR MAX WARP FLYKNIT
NIKE Патики AIR MAX WARP FLYKNIT
NIKE Патики AIR MAX WARP FLYKNIT
NIKE Патики AIR MAX WARP FLYKNIT
NIKE

NIKE Патики AIR MAX WARP FLYKNIT

код на производ: CJ6740-001
13.890 MKD
13.890 MKD
13.890 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 38.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Патиките Nike Air Max Warp Flyknit BG со својот необичен дизајн ќе ви пружат неверојатно меко и удобно чувство.

Технологијата VaporMax Air со воздушен ѓон овозможува лесни чекори, дури и при целодневно носење.

Горниот дел е дизајниран да се витка околу ногата и да обезбеди поддршка, флексибилност и непречен проток на воздух.

Едно е сигурно - со својот футуристички дизајн и функционалност, овој модел дефинитивно ќе ве истакне од другите.

Спецификации:

  • Плиток профил

  • Систем за еластично врзување

  • Горен дел: текстил за непречен проток на воздух

  • Воздушен среден ѓон

  • Гумен ѓон

  • Боја: бела, сина, црна

  • Шифра на артикл: CJ6740-001

карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4489-016
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.290 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DD6011-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ7466-705
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.353 MKD
Заштеда 30%
4.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DM2274-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.073 MKD
Заштеда 30%
4.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DD6011-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.563 MKD
Заштеда 30%
5.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4505-825
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.543 MKD
Заштеда 30%
6.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики DM0032-005
13.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DQ3977-003
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
14.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5