на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики ZX 2K BOOST PURE W
Патики ZX 2K BOOST PURE W
Патики ZX 2K BOOST PURE W
Патики ZX 2K BOOST PURE W
Патики ZX 2K BOOST PURE W
Патики ZX 2K BOOST PURE W
Патики ZX 2K BOOST PURE W
Патики ZX 2K BOOST PURE W
Патики ZX 2K BOOST PURE W
Патики ZX 2K BOOST PURE W

Патики ZX 2K BOOST PURE W

код на производ: G55514
Šifra proizvođača: LLB99
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas ZX 2K BOOST PURE W се женски патики кои својата инспирација ја најдоа во патиките од 80-тите, но беа создадени за новата генерација на улични уметници.

Се оддалечија од светот на трчањето и еволуираа и станаа дел од модерното секојдневие.

Горниот дел со мрежа и TPU им дава футуристички изглед.

Неверојатно лесни, овие патики нудат совршена удобност и сигурност дека ќе го следат најбрзото темпо.

Вашата самодоверба и автентичен спортски стил се во прв план.

Спецификации:

  • Женски патики
  • Горен дел: мрежа, текстил и TPU
  • Врзување
  • Гумен ѓон
  • Боја: бела, розова
  • Шифра на артикл: G55514

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер H33587
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.660 MKD
Заштеда 55%
3.688 MKD
големина
38
Sačuvano u omiljne
DOT
Дуксер DTA231F607-6W
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.755 MKD
Заштеда 45%
3.190 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер 114755-PL042
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.750 MKD
Заштеда 55%
3.890 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер IB7404
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.991 MKD
Заштеда 25%
3.988 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Спреј SV003-SC
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
392 MKD
Заштеда 20%
490 MKD
големина
NS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-200
9.752 MKD
Заштеда 20%
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-001
10.362 MKD
Заштеда 15%
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5