на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики SUPERSTAR FUTURESHELL W
adidas Патики SUPERSTAR FUTURESHELL W
adidas Патики SUPERSTAR FUTURESHELL W
adidas Патики SUPERSTAR FUTURESHELL W
adidas Патики SUPERSTAR FUTURESHELL W
adidas Патики SUPERSTAR FUTURESHELL W
adidas Патики SUPERSTAR FUTURESHELL W
adidas Патики SUPERSTAR FUTURESHELL W
adidas Патики SUPERSTAR FUTURESHELL W
adidas Патики SUPERSTAR FUTURESHELL W
adidas

adidas Патики SUPERSTAR FUTURESHELL W

код на производ: FY7357
7.588 MKD
7.588 MKD
4.553 MKD
Заштеда: 3.035 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските lifestyle патики adidas SUPERSTAR FUTURESHELL имаат футуристички изглед.

Боите и формите се смело комбинирани во дизајнот на овие патики кои прават чекор напред од традиционалниот дизајн, но сепак го задржуваат оригиналниот дух на стилот на adidas.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на сите површини и спречува лизгање.

Меката текстилна обвивка и влошката од пена додаваат удобност и комфор на секој чекор.

Зачекори во иднината со твоите нови патики adidas SUPERSTAR FUTURESHELL.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон
 • Синтетички горен дел
 • Обложување со текстил
 • Влошка со пена
 • Врзување
 • Боја: Бела, Розова
 • Код на производ: FY7357
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер H33586
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
Заштеда 30%
3.688 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер DV0857
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.955 MKD
Заштеда 60%
4.888 MKD
големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Дуксер HF2088
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.990 MKD
Заштеда 20%
4.988 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер GN6707
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.453 MKD
Заштеда 40%
4.088 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер HE9564
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер H20431
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики HQ4391
6.950 MKD
Заштеда 20%
8.688 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GY6989
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-