на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Superstar Futureshell
adidas Патики Superstar Futureshell
adidas Патики Superstar Futureshell
adidas Патики Superstar Futureshell
adidas Патики Superstar Futureshell
adidas Патики Superstar Futureshell
adidas Патики Superstar Futureshell
adidas Патики Superstar Futureshell
adidas Патики Superstar Futureshell
adidas Патики Superstar Futureshell
adidas

adidas Патики Superstar Futureshell

код на производ: FY7356
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas SUPERSTAR FUTURESHELL W се женски патики кои носат комбинација на традиционално и модерно. Со овој модел на животен стил беше направен чекор напред во споредба со традиционалниот дизајн, но беше задржан и оригиналниот дух на adidas. Новитет е играњето со современи бои и неочекувани материјали. Меката текстилна постава и влошката од пена во патиките го продлабочуваат чувството на удобност со секој чекор, додека гумениот ѓон совршено се прилепува на секоја површина. Почувствувајте ја атмосферата на претстојната ера во овие атрактивни женски патики на adidas.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Врвки
 • Текстилен горен дел
 • Текстилна облога
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7404
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H20431
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.795 MKD
  Заштеда 55%
  3.988 MKD
  големина
  34
  36

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-