на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики CHOIGO W
Патики CHOIGO W
Патики CHOIGO W
Патики CHOIGO W
Патики CHOIGO W
Патики CHOIGO W
Патики CHOIGO W
Патики CHOIGO W
Патики CHOIGO W
Патики CHOIGO W

Патики CHOIGO W

код на производ: FY6500
Šifra proizvođača: LES00
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas CHOIGO W се женски патики кои својата инспирација ја најдоа во ретро моделите од 80-тите години.

Инспирирани од класичните модели, но со футуристички изглед, тие носат со себе револуционерен стил.

Робусниот и урбан дизајн се карактеризира со мрежест горен дел кој има гумени делови на страните.

Подигнатата платформа на гумениот ѓон е многу издржлива, обезбедува чувство на стабилност и добро прилагодување на разни површини.

Бидете свои и автентични со женските патики adidas CHOIGO W.

Спецификации:

  • Женски патики - lifestyle
  • Плиток модел
  • Врзување
  • Горен дел: текстил и мрежа
  • Ѓон: гума
  • Шифра на артикл: FY6500

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер NF0A3XYDJK31
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.438 MKD
Заштеда 35%
5.290 MKD
големина
M
Sačuvano u omiljne
Спреј 1190103
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
817 MKD
Заштеда 25%
1.090 MKD
големина
NS
Sačuvano u omiljne
Дуксер JCSA222023-237
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.023 MKD
Заштеда 35%
6.190 MKD
големина
L
M
S
XL
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-001
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5