на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas

adidas Патики STAN SMITH J

код на производ: FY2677
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Овие аdidas STAN SMITH lifestyle унисекс патики за тинејџери се култен модел уште од 1970-тите години.

Но, светот се менува, па останува на нас да ги следиме тие промени.

Патиките нема да ги решат светските проблеми, но можат да ни помогнат да направиме мал чекор во вистинската насока.

аdidas ги замени сите синтетички материјали што ги користи за производство на своите производи со рециклиран полиестер за да помогне во намалувањето на пластичниот отпад.

Како дел од таа мисија, овие патики се направени од рециклирани материјали.

Направени се од Primegreen - серија рециклирани материјали со високи перформанси.

Тие имаат ист изглед, остри линии и низок профил како и оригиналот.

Шарената графика на горниот дел дава впечатлив изглед.

Облечете ги унисекс патиките adidas STAN SMITH за тинејџери и дозволете вашата самодоверба и автентичен стил секогаш да бидат во прв план.

Спецификации:

  • Унисекс патики за тинејџери - lifestyle
  • Плиток модел
  • Врзување
  • Горен дел: Рециклирани материјали Primegreen
  • Графика
  • Гумен ѓон
  • Боја: Бела
  • Код на производ: FY2677
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За девојчиња
Бренд adidas
Возраст За тинејџери

слични производи