на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR J
adidas Патики SUPERSTAR J
adidas Патики SUPERSTAR J
adidas Патики SUPERSTAR J
adidas Патики SUPERSTAR J
adidas Патики SUPERSTAR J
adidas Патики SUPERSTAR J
adidas Патики SUPERSTAR J
adidas Патики SUPERSTAR J
adidas Патики SUPERSTAR J
adidas

adidas Патики SUPERSTAR J

код на производ: FY2668
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas SUPERSTAR J се детски унисекс патики кои уличниот стил го претвораат во врвен модерен стил.

Модел кој е популарен и фаворит кај многу луѓе ширум светот веќе 50 години, ги надминува границите и одговара на сите тешки предизвици.

Тие првично беа изработени за кошаркари во 70-тите години, додека моделот SUPERSTAR го прославија кралевите на хип-хоп музиката во 80-тите години.

Оваа верзија на легендарните патики за деца има горен дел од кожа.

Класичната гумена подлога и делот кај прстите го комплетираат изгледот на патиките.

Спецификации:

  • Детски унисекс патики
  • Плиток модел
  • Врзување
  • Горен дел: кожа
  • Гумен ѓон
  • Боја: бела, розова
  • Код на производ: FY2668
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За девојчиња
Бренд adidas
Возраст За тинејџери

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FU7712
Prosecna ocena:
glas
3
glasa
3
adidas SUPERSTAR се унисекс детски патики со ретро изглед, наменети за секојдневно носе...
4.309 MKD
Заштеда 10%
4.788 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-