на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE

CONVERSE Патики Run Star Hike

код на производ: 166799C
Prosečna ocena:
6.890 MKD
6.890 MKD
5.167 MKD
Заштеда: 1.723 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Converse Run Star Hike се унисекс патики кои комбинираат класични и модерни детали. Излезете од стереотипот на секојдневниот живот и погледнете го светот околу вас од повисока перспектива во овие патики на платформа. Converse Run Star Hike го слави наследството со комбинирање на детали инспирирани од минатото со модерни трендови за удобност. Влошката OrthoLite обезбедува извонредна удобност и комфор што ги заслужувате. Карактеристичната ѕвезда на зглобот и ѕвездата на петицата со контрастни бои јасно го истакнуваат вашиот моден стил. Патиките имаат класичен начин на врзување и ѓон во боја кој обезбедува одлично прилепување на површини, дава сигурност на вашиот чекор и придонесува за нивната долготрајност. Овие безвременски патики лесно ќе ги вклопите со секој вид гардероба, и затоа нема причина да не ги носите секој ден, цел ден.
Спецификации:

 • Унисекс патики
 • OrthoLite влошка
 • Класичен начин на врзување
 • Converse ѕвезда на зглобот и петицата
 • Ѓон во боја

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A04689C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.392 MKD
  Заштеда 20%
  5.490 MKD
  големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 561675C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.952 MKD
  Заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 568497C
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  glasa
  3
  4.472 MKD
  Заштеда 20%
  5.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5