на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

FILA Патики Disruptor Chain
FILA Патики Disruptor Chain
FILA Патики Disruptor Chain
FILA Патики Disruptor Chain
FILA Патики Disruptor Chain
FILA Патики Disruptor Chain
FILA Патики Disruptor Chain
FILA Патики Disruptor Chain
FILA

FILA Патики Disruptor Chain

код на производ: 1011240-94T
7.390 MKD
7.390 MKD
4.434 MKD
Заштеда: 2.956 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37
 • 39
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Почувствувајте го духот на 90-тите со Fila Disruptor Chain женските lifestyle патики. Апсолутниот тренд кој го комбинира ретро изгледот на овие патики со модерни детали ќе ја нагласи секоја комбинација на облека. Нивната намалена, чиста линија на дизајн совршено се вклопува со секоја гардероба, а ланецот е уникатен додаток кој ве издвојува од останатите. Осмелете се да ги комбинирате во помодерни варијанти и дајте му карактер на вашиот изглед. Покрај нивната привлечност, средниот EVA ѓон нуди неверојатна удобност и стабилност.
Спецификации:

 • Женски долен дел тренерки
 • Плиток профил/врвки
 • Горен дел од вештачка кожа
 • Текстилна внатрешност
 • Среден EVA ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела
 • Код на производ: 1011240-94T

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд FILA
  Возраст За возрасни