на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики SUPERSTAR CF I
Патики SUPERSTAR CF I
Патики SUPERSTAR CF I
Патики SUPERSTAR CF I
Патики SUPERSTAR CF I
Патики SUPERSTAR CF I
Патики SUPERSTAR CF I
Патики SUPERSTAR CF I
Патики SUPERSTAR CF I
Патики SUPERSTAR CF I

Патики SUPERSTAR CF I

код на производ: FZ0619
Šifra proizvođača: LGB96
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas SUPERSTAR CF C се детски патики од Superstar колекцијата.

Легендарниот adidas модел е направен за најмалите.

Изработени се од мека кожа и нудат голема удобност.

Гумениот дел кој се наоѓа над прстите сведочи за верноста на автентичниот стил на Superstar, кој има фанови низ целиот свет веќе многу децении.

Трите лепенки го олеснуваат облекувањето и соблекувањето.

Superstar моделите доминираат на улиците повеќе од 50 години.

Овие патики се одличен избор за најмалите.

Лесно се комбинираат со сите парчиња облека и обезбедуваат вистинска удобност за секојдневно носење.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

  • Горен дел: природна кожа, гума, текстил
  • Гумен ѓон
  • Лепенки
  • Прикажана боја: Бела, Црна
  • Код на производ: FZ0619

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер BV3699-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.699 MKD
Заштеда 45%
3.090 MKD
големина
S
Sačuvano u omiljne
Дуксер CW4298-010
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.217 MKD
Заштеда 25%
8.290 MKD
големина
M
Sačuvano u omiljne
Дуксер MT33559-ACK
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4489-016
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.290 MKD
големина
M
Sačuvano u omiljne
Дуксер FB7050-817
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.633 MKD
Заштеда 35%
5.590 MKD
големина
2XL
L
S
XL
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-001
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5