на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики SUPERSTAR CF I
adidas Патики SUPERSTAR CF I
adidas Патики SUPERSTAR CF I
adidas Патики SUPERSTAR CF I
adidas Патики SUPERSTAR CF I
adidas Патики SUPERSTAR CF I
adidas Патики SUPERSTAR CF I
adidas Патики SUPERSTAR CF I
adidas Патики SUPERSTAR CF I
adidas Патики SUPERSTAR CF I
adidas

adidas Патики SUPERSTAR CF I

код на производ: FZ0619
3.688 MKD
3.688 MKD
3.688 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 22
  • 26
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas SUPERSTAR CF C се детски патики од Superstar колекцијата.

Легендарниот adidas модел е направен за најмалите.

Изработени се од мека кожа и нудат голема удобност.

Гумениот дел кој се наоѓа над прстите сведочи за верноста на автентичниот стил на Superstar, кој има фанови низ целиот свет веќе многу децении.

Трите лепенки го олеснуваат облекувањето и соблекувањето.

Superstar моделите доминираат на улиците повеќе од 50 години.

Овие патики се одличен избор за најмалите.

Лесно се комбинираат со сите парчиња облека и обезбедуваат вистинска удобност за секојдневно носење.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

  • Горен дел: природна кожа, гума, текстил
  • Гумен ѓон
  • Лепенки
  • Прикажана боја: Бела, Црна
  • Код на производ: FZ0619
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст За бебе

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики GY6629
2.070 MKD
Заштеда 20%
2.588 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики GW4066
4.790 MKD
Заштеда 20%
5.988 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики GY9213
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.333 MKD
Заштеда 40%
3.888 MKD
големина
10-K
10K
11K
2K
3K
4-K
4K
5-K
5K
6-K
6K
7-K
7K
8-K
8K
9-K
9K