на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики SUPERSTAR BOLD MT W
Патики SUPERSTAR BOLD MT W
Патики SUPERSTAR BOLD MT W
Патики SUPERSTAR BOLD MT W
Патики SUPERSTAR BOLD MT W
Патики SUPERSTAR BOLD MT W
Патики SUPERSTAR BOLD MT W
Патики SUPERSTAR BOLD MT W
Патики SUPERSTAR BOLD MT W
Патики SUPERSTAR BOLD MT W

Патики SUPERSTAR BOLD MT W

код на производ: G58918
Šifra proizvođača: LKZ92
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Женските патики adidas SUPERSTAR BOLD MT W се модифицирана верзија на класичниот SUPERSTAR модел.

Удобни и со препознатлив стил, овие патики можете да ги носите секој ден, за сите прилики.

Горниот дел од патиките е изработен од издржлив материјал.

Значително подигнатата издржлива гумена платформа додава стабилност и модерен изглед.

Спецификации:

  • Горен дел: текстил

  • Ѓон: гума

  • Боја: бела

  • Шифра на артикл: G58918

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Спреј 2190503
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
790 MKD
големина
NS
Sačuvano u omiljne
Спреј 1190103
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
817 MKD
Заштеда 25%
1.090 MKD
големина
NS
Sačuvano u omiljne
Дуксер CU9223-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.417 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
големина
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-001
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5