на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok

Reebok Патики Classic Legacy

код на производ: FY7434
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Reebok Classic Legacy се женски патики кои претставуваат комбинација на удобност и ретро стил.

Овој модел е инспириран од дизајнот на патики за трчање.

Масивниот ѓон ја обезбедува ногата со потребната поддршка и ѝ дава препознатлив изглед.

Горниот дел со мрежа е надополнет со најлонски и велур делови што ги прават овие женски патики особено привлечни.

Јазикот има слој од пена за дополнителна удобност, но исто така се истакнува и како автентичен ретро детал.

Средниот ѓон со пена EVA го прави секој ваш чекор удобен.

Издвоите се од останатите во овие женски патики Reebok.

Спецификации:

  • Женски патики

  • Плиток профил / врзување

  • Гумен ѓон

  • EVA среден ѓон

  • Боја: беж / виолетова / бела

  • Шифра на артикл: FY7434

карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд Reebok
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.568 MKD
Заштеда 35%
5.490 MKD
големина
37
37,5
38
39
40
41