на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики ZX 2K BOOST
adidas Патики ZX 2K BOOST
adidas Патики ZX 2K BOOST
adidas Патики ZX 2K BOOST
adidas Патики ZX 2K BOOST
adidas Патики ZX 2K BOOST
adidas Патики ZX 2K BOOST
adidas Патики ZX 2K BOOST
adidas Патики ZX 2K BOOST
adidas Патики ZX 2K BOOST
adidas

adidas Патики ZX 2K BOOST

код на производ: FX7038
Šifra proizvođača: LDP90
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Машките патики adidas ZX 2K BOOST се наш обид патиките да добијат футуристички изглед.

Нивниот технички дизајн потсетува на смените на крајот на 20- век и почетокот на 21-виот век.

Транспарентните детали на горниот дел и на средниот ѓон ги прават овие патики многу впечатливи.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

  • Боја: црна

  • Гумен ѓон

  • Мрежест и TPU горен дел

  • Засилен среден ѓон

  • Шифра на артикл: FX7038

карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IE2304
6.789 MKD
Заштеда 15%
7.988 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IG7521
6.870 MKD
Заштеда 20%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики HQ2167
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
6.150 MKD
Заштеда 20%
7.688 MKD
големина
10
11
11-
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики ID8073
6.870 MKD
Заштеда 20%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FZ6327
5.350 MKD
Заштеда 20%
6.688 MKD
големина
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5