на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики FORCE 1
NIKE Патики FORCE 1
NIKE Патики FORCE 1
NIKE Патики FORCE 1
NIKE Патики FORCE 1
NIKE Патики FORCE 1
NIKE Патики FORCE 1
NIKE Патики FORCE 1
NIKE Патики FORCE 1
NIKE Патики FORCE 1
NIKE

NIKE Патики FORCE 1

код на производ: CZ1685-100
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Класичниот AF изглед пристигнува и во изданието за најмладите во форма на овие Nike FORCE 1 унисекс патики за деца. Вообичаениот мазен бел кожен горен дел, кој на сите им е добро познат, е прошаран со контрастни црни детали на легендарното Swoosh лого. Меката пена во комбинација со Air Force единицата обезбедува поголема удобност и комфор на секој чекор. Ѓонот изработен од гума е исклучително отпорен на абење и добро се прилепува на секоја површина, што им дава дополнителна стабилност на стапалата. Освежете го стилот на вашите малечки со овие Nike унисекс патики и нека знаат од старт кој ги диктира трендовите.
Спецификација:

 • Унисекс патики за деца
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од природна и вештачка кожа
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст Мали деца

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 85B781-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.813 MKD
  Заштеда 35%
  2.790 MKD
  големина
  4
  5
  6

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-002
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-001
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y