на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Патики Rs - X3
PUMA Патики Rs - X3
PUMA Патики Rs - X3
PUMA Патики Rs - X3
PUMA Патики Rs - X3
PUMA Патики Rs - X3
PUMA Патики Rs - X3
PUMA Патики Rs - X3
PUMA Патики Rs - X3
PUMA Патики Rs - X3
PUMA

PUMA Патики Rs - X3

код на производ: 375137-02
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Puma RS-X3 се женски патики за секојдневно носење, кои се дел од феноменалната премиум Puma Brenda колекција. Исклучителната удобност и неверојатните перформанси се нераскинлив дел од препознатливиот RS-X стил на Puma. Горниот дел со атрактивен изглед е комбинација од различни материјали, кожа, еко кожа, синтетика, текстил. Зрачат со цврстина и издржливост. Тоа го поткрепува и фактот што овие патики можете да ги носите во текот на целата година. Интересната комбинација на бои сигурно ќе привлече внимание . Мекиот среден ѓон и лесната конструкција ќе ве воодушеват и ќе ви дадат нова димензија на лесно движење во вашето секојдневие. Puma создава посебен спортски стил кој никого не остава рамнодушен.
Спецификација:

 • Горен дел: кожа, еко кожа, велур, синтетички, текстил
 • Гумен ѓон
 • Врвки
 • Прикажана боја: multicolor
 • Код на производ: 375137-02

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 673085-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.213 MKD
  Заштеда 30%
  4.590 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 535684-99
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.653 MKD
  Заштеда 30%
  3.790 MKD
  големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 392495-01
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 393081-01
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  6.651 MKD
  Заштеда 10%
  7.390 MKD
  големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 387468-10
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 391083-05
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 393089-01
  6.651 MKD
  Заштеда 10%
  7.390 MKD
  големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 393063-02
  6.392 MKD
  Заштеда 20%
  7.990 MKD
  големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5