на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Патики Mirage Mox Vision
PUMA Патики Mirage Mox Vision
PUMA Патики Mirage Mox Vision
PUMA Патики Mirage Mox Vision
PUMA Патики Mirage Mox Vision
PUMA Патики Mirage Mox Vision
PUMA Патики Mirage Mox Vision
PUMA Патики Mirage Mox Vision
PUMA Патики Mirage Mox Vision
PUMA Патики Mirage Mox Vision
PUMA

PUMA Патики Mirage Mox Vision

код на производ: 368609-02
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Puma SUPERGE MIRAGE MOX VISION се женски патики за секојдневно носење, кои ви носат уникатност и квалитет. Исклучителната удобност и исклучителните перформанси се нераскинлив дел од препознатливиот Puma Superge стил. Атрактивниот горен дел е комбинација од различни материјали, кожа, еко кожа, велур, синтетика, текстил. Зрачат со цврстина и издржливост. Тоа го поткрепува и фактот што овие патики можете да ги носите речиси цела година. Интересната комбинација на бои сигурно ќе привлече внимание. Мекиот среден ѓон и лесната конструкција ќе ве воодушеви и ќе даде нова димензија на леснотија на движење во вашето секојдневие. Puma создава посебен спортски стил, кој никого не остава рамнодушен.
Спецификација:

 • Горен дел: кожа, еко кожа, велур, синтетика, текстил
 • Гумен ѓон
 • Врвки
 • Боја: multicolor
 • Код на производ: 308609-02

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 535684-99
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.653 MKD
  Заштеда 30%
  3.790 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 673085-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.213 MKD
  Заштеда 30%
  4.590 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 392495-01
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  големина
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 393081-01
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  6.651 MKD
  Заштеда 10%
  7.390 MKD
  големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 387468-10
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 391083-05
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 393089-01
  6.651 MKD
  Заштеда 10%
  7.390 MKD
  големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 393063-02
  6.392 MKD
  Заштеда 20%
  7.990 MKD
  големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5