на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE

NIKE Патики Air Force 1 '07

код на производ: CK6572-600
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike AIR FORCE 1 '07 LX FA20 се врвни патики од Air Force колекцијата. Овие патики ги следат линиите на дизајнот AF1.

Рачно изработеното лого, видливите рабови и уникатните слоеви на горниот дел создаваат автентична рачно изработена естетика.

Големата гума во предниот дел на ѓонот има геометриски модел, кој бил пронајден во патиките на Nike од 70-тите години.

Овие патики со ретро вибрација и модерни детали се уникатни и носат комплетно нова димензија на стилот.

Спецификации:

•Женски патики - lifestyle

•Горен дел: вистинска кожа

•Air Force технологија

•Перфорации

•Боја: бела, розова

•Шифра на артикл: CK6572-600

карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DR4973-601
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.868 MKD
Заштеда 35%
7.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер CW4296-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.552 MKD
Заштеда 20%
8.190 MKD
големина
M
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DX9176-106
6.890 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0951-100
8.090 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DD1869-113
8.790 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB7960-001
9.490 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9