на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Force 1 Pixel
NIKE Патики Air Force 1 Pixel
NIKE Патики Air Force 1 Pixel
NIKE Патики Air Force 1 Pixel
NIKE Патики Air Force 1 Pixel
NIKE Патики Air Force 1 Pixel
NIKE Патики Air Force 1 Pixel
NIKE Патики Air Force 1 Pixel
NIKE Патики Air Force 1 Pixel
NIKE Патики Air Force 1 Pixel
NIKE Патики Air Force 1 Pixel
NIKE Патики Air Force 1 Pixel
NIKE

NIKE Патики Air Force 1 Pixel

код на производ: CK6649-200
Prosečna ocena:
8.890 MKD
8.890 MKD
5.778 MKD
Заштеда: 3.112 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Force 1 Pixel се женски патики кои се редизајниран модел врз основа на автентичниот AF1. Природната кожа и чистите линии на горниот дел се освежени со суптилна текстура која им овозможува на патиките совршено да се вклопат во секој стил. Класичниот среден Air Force 1 ѓон е дополнително нагласен со детали кои создаваат модерен визуелен ефект. Иновативниот ѓон комбинира пена со гумени делови, кои се поставени во зоните со најголема изложеност на абење, за да се обезбеди удобност и издржливост. Целосно автентично и иновативното лого на петицата и јазикот на патиката отвора ново поглавје во историјата на моделот Air Force 1.
Спецификација:

 • Висина на средниот ѓон: 43 мм
 • Горен дел: кожа
 • Air Force единица
 • Ѓон: пена, гума
 • Боја: црна/розова
 • Код на производ: CK6649-200

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CW4298-272
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.217 MKD
  Заштеда 25%
  8.290 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CW4296-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.552 MKD
  Заштеда 20%
  8.190 MKD
  големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB8338-328
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DX9176-106
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0951-100
  8.090 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5