на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR EL I
adidas Патики SUPERSTAR EL I
adidas Патики SUPERSTAR EL I
adidas Патики SUPERSTAR EL I
adidas Патики SUPERSTAR EL I
adidas Патики SUPERSTAR EL I
adidas Патики SUPERSTAR EL I
adidas Патики SUPERSTAR EL I
adidas Патики SUPERSTAR EL I
adidas Патики SUPERSTAR EL I
adidas

adidas Патики SUPERSTAR EL I

код на производ: EF5397
Šifra proizvođača: FCE83
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas SUPERSTAR EL I се унисекс патики за деца.

Овој легендарен модел првпат се појави во 1970 година и оттогаш не престанува да ги воодушевува фановите на спортскиот стил.

Педесет години подоцна, тој сè уште е во игра, вистинска икона на уличната мода.

Разиграните бои го прават овој модел за деца попривлечен од кога било досега.

Овие патики се изработени од кожа со врвен квалитет, многу се издржливи и отпорни на абење.

Еластичните врвки им го олеснуваат облекувањето и соблекувањето на вашите најмали.

Препознатливите карактеристики на adidas го прават овој модел за деца целосно автентичен.

Спецификации:

  • Унисекс патики за деца

  • Плиток профил / еластични врвки

  • Горен дел: кожа

  • OrthoLite® внатрешна влошка

  • Обложување со текстил

  • Гумен ѓон

  • Состав: кожа, текстил

  • Боја: бела

  • Шифра на артикл: EF5397

карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст За бебе

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики ID6891
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.479 MKD
Заштеда 10%
6.088 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-