на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

FILA Патики DISRUPTOR N LOW WMN
FILA Патики DISRUPTOR N LOW WMN
FILA Патики DISRUPTOR N LOW WMN
FILA Патики DISRUPTOR N LOW WMN
FILA Патики DISRUPTOR N LOW WMN
FILA Патики DISRUPTOR N LOW WMN
FILA Патики DISRUPTOR N LOW WMN
FILA Патики DISRUPTOR N LOW WMN
FILA Патики DISRUPTOR N LOW WMN
FILA Патики DISRUPTOR N LOW WMN
FILA

FILA Патики DISRUPTOR N LOW WMN

код на производ: 1011020-72W
6.790 MKD
6.790 MKD
4.074 MKD
Заштеда: 2.716 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36
  • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд FILA
Возраст За возрасни