на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star
CONVERSE

CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star

код на производ: 568497C
5.590 MKD
5.590 MKD
5.590 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37
 • 37.5
 • 38.5
 • 39.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Converse CHUCK TAYLOR ALL STAR се женски lifestyle патики кои комбинираат класични и модерни детали. Сè започна во далечната 1957 година кога оригиналните Hig Top Chucks кошаркаски патики излегоа од теренот на улиците и го запечатија нивниот статус на култни патики за секој ден. Овие патики не престануваат да ги освојуваат новите генерации, внимателно зачувувајќи ги деталите од претходните. Моделот Converse CHUCK TAYLOR ALL STAR го слави наследството, комбинирајќи детали инспирирани од минатото со модерни трендови за удобност. Горниот дел од платно ќе ви овозможи неверојатна удобност, а дијамантскиот отпечаток во ѓонот овозможува одлично прилепување на површини. Препознатливото лого јасно го нагласува вашиот спортски стил и вашата припадност на светски познатиот бренд. Врзете ги овие lifestyle патики со класичен начин на врзување и прошетајте по градските улици.
Спецификација:

 • Lifestyle патики
 • Дијамантски отпечаток во ѓонот
 • Класичен начин на врзување
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни