на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CONVERSE Патики CTAS All Terrain
CONVERSE Патики CTAS All Terrain
CONVERSE Патики CTAS All Terrain
CONVERSE Патики CTAS All Terrain
CONVERSE Патики CTAS All Terrain
CONVERSE Патики CTAS All Terrain
CONVERSE Патики CTAS All Terrain
CONVERSE Патики CTAS All Terrain
CONVERSE Патики CTAS All Terrain
CONVERSE Патики CTAS All Terrain
CONVERSE

CONVERSE Патики CTAS All Terrain

код на производ: 168864C
8.490 MKD
8.490 MKD
5.943 MKD
Заштеда: 2.547 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 45
 • 46
 • 41
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

CONVERSE CTAS ALL TERRAIN се машки lifestyle патики инспирирани од планинарењето. Дизајнирана за слобода на движење во секакви временски услови, колекцијата Counter Climate повторно измислува стилови од спортското и корисното наследство на Converse за заштита од топлина и влага. Водоотпорниот кожен горен дел ги одржува стапалата суви во сите временски услови и на кој било терен. Овие цврсти патики се лесни, издржливи и ви овозможуваат брзо движење во секакви временски услови. Патиките имаат длабок профил со систем за поврзување со прстен Д со врвки што ја отстрануваат влагата, јазиче на потпетица и препознатлива ѕвезда што јасно истакнува во која спортска марка најмногу верувате. Рефлексивните бои ги олеснуваат усогласувањето со остатокот од вашата гардероба. Канализираниот ѓон обезбедува сигурно држење на која било површина. Облечете ги овие модерни патики и уживајте во вашата прошетка, каде и да ве однесе денот.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Кожен горен дел
 • Д-прстен систем
 • Плиток профил
 • Врвки што ја отстрануваат влагата
 • Рефлектирачки бои
 • Канализиран ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики A05137C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 171545C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5