на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Reebok Патики ZIG KINETICA
Reebok Патики ZIG KINETICA
Reebok Патики ZIG KINETICA
Reebok Патики ZIG KINETICA
Reebok Патики ZIG KINETICA
Reebok Патики ZIG KINETICA
Reebok Патики ZIG KINETICA
Reebok Патики ZIG KINETICA
Reebok Патики ZIG KINETICA
Reebok Патики ZIG KINETICA
Reebok

Reebok Патики ZIG KINETICA

код на производ: FW5292
7.390 MKD
7.390 MKD
4.434 MKD
Заштеда: 2.956 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36
  • 36.5
  • 37.5
  • 39.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Инспирирани од истражувањето на неоткриениот простор во вселената, унисекс патиките Reebok Zig 21 ве водат во една незаборавна авантура.

Подгответе се да ја почувствувате магијата и енергијата со секој чекор.

Горниот дел на овие патики е направен од мрежа со детали и делови за поголема поддршка за дополнителна удобност.

Револуционерната Floatride Fuel поддршка ви дава енергија додека се движите динамично.

Иновативниот флексибилен ѓон Zig Energy Bands се витка и се враќа во првобитната положба, следејќи ги вашите природни движења.

Патиките нудат кул стил и модерна атмосфера со која самоуверено ги освојувате улиците и патеките.

Овие патики за трчање ќе станат составен дел од вашиот спортски стил.

Спецификации:

  • Горен дел: мрежа

  • Удобна Floatride Fuel поддршка

  • Флексибилен ѓон Zig Energy Bands

  • Шифра на артикл: FW5292

карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Unisex
Бренд Reebok
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики GY1542
6.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики GY0955
5.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики GW5926
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.795 MKD
Заштеда 50%
5.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5