на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики ULTRABOOST 20 W
adidas Патики ULTRABOOST 20 W
adidas Патики ULTRABOOST 20 W
adidas Патики ULTRABOOST 20 W
adidas Патики ULTRABOOST 20 W
adidas Патики ULTRABOOST 20 W
adidas Патики ULTRABOOST 20 W
adidas Патики ULTRABOOST 20 W
adidas Патики ULTRABOOST 20 W
adidas Патики ULTRABOOST 20 W
adidas

adidas Патики ULTRABOOST 20 W

код на производ: FV8358
Šifra proizvođača: KYI62
11.188 MKD
11.188 MKD
11.188 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas ULTRABOOST 20 W се женски патики за трчање кои ви нудат крајна удобност.

Облечете ги ULTRABOOST патиките и остварете ги своите цели.

Овој модел содржи клучни технологии кои ви овозможуваат безбедност и енергија цело време додека трчате.

Плетениот горен дел околу стапалото овозможува лесна компресија и максимална поддршка.

Дополнителните делови се додадени за да обезбедат совршена стабилност на стапалото.

Перничињата во средната влошка го омекнуваат секој чекор.

Овие женски патики за трчање се изработени од рециклирани материјали со што adidas повторно покажува колкава е одговорноста на брендот кога станува збор за зачувување на природата.

 

Спецификации:

  • Лесна компресија и максимална поддршка

  • Stretchweb ѓон

  • Continental™ гума

  • Двојна Boost пена

  • Torsion систем за стабилизација

  • Боја: розова / бела

  • Шифра на артикл: FV8358

карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер HN5899
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.592 MKD
Заштеда 35%
3.988 MKD
големина
34
36
38
Sačuvano u omiljne
Дуксер H15823
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.930 MKD
Заштеда 55%
4.288 MKD
големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Дуксер H20410
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.200 MKD
Заштеда 55%
4.888 MKD
големина
34
36
Sačuvano u omiljne
Дуксер H33587
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.660 MKD
Заштеда 55%
3.688 MKD
големина
38

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ9840
5.541 MKD
Заштеда 25%
7.388 MKD
големина
4
4-
5
5-
6-