на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max 270 React
NIKE Патики Air Max 270 React
NIKE Патики Air Max 270 React
NIKE Патики Air Max 270 React
NIKE Патики Air Max 270 React
NIKE Патики Air Max 270 React
NIKE Патики Air Max 270 React
NIKE Патики Air Max 270 React
NIKE Патики Air Max 270 React
NIKE Патики Air Max 270 React
NIKE

NIKE Патики Air Max 270 React

код на производ: BQ0103-104
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Max 270 React BG се патики со исклучително лесен и удобен дизајн.

Комбинацијата од пена и воздушната единица Air Max 270 на петицата дава голема удобност на секој чекор.

Nike React пената во средниот ѓон го намалува притисокот на стапалата, обезбедувајќи енергија и флексибилна поддршка при движење.

Мрежата во горниот дел е лесна и овозможува постојана вентилација, така што стапалата остануваат суви и удобни.

Делот кај прстите е дополнително засилен, петицата е удобно покриена со пена, а гумениот ѓон е издржлив, стабилен и добро се прилагодува на површината.

Спецификации:

•Горен дел: текстил, синтетика

•Среден ѓон: Nike React пена

•Ѓон: гума

•Боја: бела, сива, розова

•Шифра на артикл: BQ0103-104

карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За девојчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер 45B324-X24
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.645 MKD
Заштеда 45%
2.990 MKD
големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Дуксер 45B714-023
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.390 MKD
Заштеда 55%
3.090 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер 45C593-023
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.303 MKD
Заштеда 30%
3.290 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CZ2570-664
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.418 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
големина
M
XS