на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Папучи Adilette
Папучи Adilette
Папучи Adilette
Папучи Adilette
Папучи Adilette
Папучи Adilette
Папучи Adilette
Папучи Adilette
Папучи Adilette
Папучи Adilette

Папучи Adilette

код на производ: DB1216
Šifra proizvođača: BTR09
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas ADILETTE W се женски папучи кои нудат одмор и релаксација за вашите нозе.

Овие папучи прв пат беа претставени во 1972 година и оттогаш тие се синоним за релаксација, удобност и совршен комфор.

Многу се нежни и женствени и лесно можете да ги искомбинирате со различна облека.

Направени се од материјал кој брзо се суши, така што не мора да се грижите кога ќе излезете од бања после туширање.

Мекото перниче под нозете ја подобрува удобноста и создава совршено чувство на удобност при секој чекор.

Тие се дизајнирани да ја комплетираат секоја минута од вашиот одмор и релаксација.

Спецификации:

  • Женски папучи
  • Синтетички горен дел
  • Материјал кој брзо се суши
  • Удобна мека подлога под нозете
  • Боја: розова
  • Код на производ: DB1216

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Шорцеви DX9673-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.463 MKD
Заштеда 35%
3.790 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Шорцеви CU4503-410
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.470 MKD
Заштеда 45%
4.490 MKD
големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Маица DM6125-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.568 MKD
Заштеда 25%
6.090 MKD
големина
M
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи VN0A5HFEX0Z
1.868 MKD
Заштеда 25%
2.490 MKD
големина
34.5
36
37
40
41
42.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Папучи CN9677-100
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Папучи CN9675-006
1.793 MKD
Заштеда 25%
2.390 MKD
големина
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи DC0496-004
2.618 MKD
Заштеда 25%
3.490 MKD
големина
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Папучи CN9675-005
1.793 MKD
Заштеда 25%
2.390 MKD
големина
10
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Папучи CN9677-002
1.793 MKD
Заштеда 25%
2.390 MKD
големина
6
7
8
9