на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas

adidas Папучи ADILETTE

код на производ: FZ6453
Šifra proizvođača: LZS16
2.788 MKD
2.788 MKD
2.230 MKD
Заштеда: 558 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44.5
 • 46
 • 40.5
 • 42
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Секако, до сега сте носеле многу различни папучи, но не сте живееле и не сте уживале доколку не сте ги пробале папучите adidas ADILETTE. Подигнувањето на класичен изглед со врвен горен дел од велур е ниво на луксуз што не сте знаеле дека ви треба. Во исто време, подножјето TPU го поддржува секој ваш чекор.
Спецификација:

 • Папучи lifestyle
 • Горен дел од антилопа
 • Подножје од TPU

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица IM4505
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.988 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи