на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

CROCS Папучи CLASSIC PLATFORM SLIDE
CROCS Папучи CLASSIC PLATFORM SLIDE
CROCS Папучи CLASSIC PLATFORM SLIDE
CROCS Папучи CLASSIC PLATFORM SLIDE
CROCS Папучи CLASSIC PLATFORM SLIDE
CROCS Папучи CLASSIC PLATFORM SLIDE
CROCS

CROCS Папучи CLASSIC PLATFORM SLIDE

код на производ: 208180-6S0
провери достапност
 • M10
  M10
 • M11
  M11
 • M12
  M12
 • M4W
  M4W
 • M5W
  M5W
 • M6W
  M6W
 • M7W
  M7W
 • M8W
  M8W
 • M9W
  M9W
 • W10
  W10
 • W6
  W6
 • W7
  W7
 • W8
  W8
 • W9
  W9
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Папучи
Основната поделба Обувки
Пол Unisex
Бренд CROCS
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1