на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

CROCS Папучи CLASSIC
CROCS Папучи CLASSIC
CROCS Папучи CLASSIC
CROCS Папучи CLASSIC
CROCS Папучи CLASSIC
CROCS Папучи CLASSIC
CROCS

CROCS Папучи CLASSIC

код на производ: 10001-3UG
3.390 MKD
3.390 MKD
2.373 MKD
Заштеда: 1.017 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M10
  M10
 • M11
  M11
 • M12
  M12
 • M4W
  M4W
 • M5W
  M5W
 • M6W
  M6W
 • M7W
  M7W
 • M8W
  M8W
 • M9W
  M9W
 • W10
  W10
 • W6
  W6
 • W7
  W7
 • W8
  W8
 • W9
  W9
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Папучи
Основната поделба Обувки
Пол Unisex
Бренд CROCS
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1