на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

CROCS Папучи CLASSIC RAINBOW HIGH CLOG K
CROCS Папучи CLASSIC RAINBOW HIGH CLOG K
CROCS Папучи CLASSIC RAINBOW HIGH CLOG K
CROCS Папучи CLASSIC RAINBOW HIGH CLOG K
CROCS Папучи CLASSIC RAINBOW HIGH CLOG K
CROCS Папучи CLASSIC RAINBOW HIGH CLOG K
CROCS Папучи CLASSIC RAINBOW HIGH CLOG K
CROCS Папучи CLASSIC RAINBOW HIGH CLOG K
CROCS Папучи CLASSIC RAINBOW HIGH CLOG K
CROCS Папучи CLASSIC RAINBOW HIGH CLOG K
CROCS

CROCS Папучи CLASSIC RAINBOW HIGH CLOG K

код на производ: 208117-90H
3.390 MKD
3.390 MKD
2.712 MKD
Заштеда: 678 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • C1
  C1
 • 27-28
 • 28-29
 • 29-30
 • C13
  C13
 • C2
  C2
 • C3
  C3
 • C4
  C4
 • 20-21
 • C6
  C6
 • 23-24
 • C8
  C8
 • 25-26
 • 32-33
 • 33-34
 • 34-35
 • 36-37
 • 37-38
 • 38-39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Папучи
Основната поделба Обувки
Пол За девојчиња
Бренд CROCS
Возраст Мали деца
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1